Výrobní kooperace

Vytváření hodnot – výrobní kooperace a smluvní montáž

Firma Peiseler nabízí výrobní kooperaci a smluvní montáž v následujících oborech:

Soustružení – broušení – vrtání – frézování – měření – lakování – montáž mechanických, hydraulických, elektrických dílů – získávání polotovarů a volně prodejných dílů.

Pro doplnění výše uvedených specializovaných oborů máme s dlouholetými obchodními partnery uzavřeny smlouvy o vyvažování, cementování, nitridování, nanášení ochranných vrstev a výrobě ozubení.

Vaši dokumentaci, výkresy, pracovní návody a označení dílů převezmeme kompletně do našeho podnikového informačního systému ERP. Do systému jsou u firmy Peiseler také integrovány objednávky výrobní kooperace a smluvní montáže; ty mají stejnou prioritu jako výroba vlastních dílů a konstrukčních skupin. Výsledkem je trvale udržitelná vysoká jakost a přesné dodržování dodacích termínů.

Zároveň s obráběním dílů přejímáme také proces získávání neobrobených kusů pro smluvní výrobu nebo nakupovaných dílů pro smluvní montáž. Skladové hospodářství je rovněž součástí našeho systému ERP.

Náš vynikající potenciál tkví v malých a středních sériích precizních výrobků s kombinovaným způsobem obrábění a v montáži konstrukčních skupin.

Stručně řečeno: zhotovujeme komplexní konstrukční díly, na něž jsou kladeny vyšší a protokolované požadavky při dodržení vysoké jakosti, termínů dodávek a spolehlivosti.

Kontaktní data

Telefon: +49 – (0)2191 – 913 0
Mail: lohnarbeit[at]peiseler.de