Cíle

Zaostřit na cíle

To nejlepší na očích

Díky výraznému sklonu ke zvyšování výkonnosti v technice a ve společnosti se snažíme dosáhnout co nejlepších výsledků. U všech výrobků bereme ohled na kvalitu, termín dodání a cenu. Zákazníci firmy Peiseler dostávají svou přidanou hodnotu díky vytváření vyšší hodnoty při vlastní výrobě; nosnými pilíři jsou pro ni spolehlivost našich výrobků v provozu a rychlý servis.

Technologicky komplexní

Známé technologie – to jsou přímé pohony, převodovky se šnekovými koly, převodovky s předepjatými ozubenými koly a koly s Hirthovým ozubením. Každou z těchto variant jsme zkonstruovali a již mnohokrát zabudovali. Rádi Vám v případě Vašich aplikací obsáhle a odborně poradíme o přednostech jednotlivých technologií.

Naše technologie

Konstrukční velikosti a konstrukční řady

Jednoosé nebo víceosé dělicí přístroje zhotovujeme s lícními deskami o velikosti od 80 do 3500 mm s hmotností až 22000 kg. Abyste si mohli zvolit vhodnou technologii a vhodnou velikost, nabízíme více než 80 základních variant. Ty pak představují optimální řešení pro kusovou výrobu i pro vysoce produktivní obráběcí linky.

Naše skupiny výrobků

Sériově vyráběné dělicí přístroje a zvláštní konstrukce

Pro vaše požadavky najdeme vždy vhodné řešení. Naše poznatky ze sériové výroby jsou zárukou vaší konkurenceschopnosti. A zvláštní konstrukce od firmy Peiseler vyřeší Vaše zadání rychle a spolehlivě. Oba tyto požadavky si s potěšením denně stanovujeme. U firmy Peiseler jsme vyvinuli a optimalizovali celý systém podle všech myslitelných požadavků na pracovní procesy, řízení zakázek a pracovní prostředky.

Zvláštní konstrukce